EBA App

5665

EBA App For PC Free Download

EBA For PC,Laptop,Windows 7,8,10,XP Free Download.EBA App for PC,Laptop,Windows Full Version.EBA Download for PC,Laptop,Windows.

Our site helps you to install apk for pc available on Google Play Store too.Just Download android Apps Games on desktop of your PC.If you like Spacedesk APK Just Download apk for pc windows too.If you like apk for pc you can download HappyMod apk for pc for free.Let’s show you how to install apk on pc windows.Just Download EBA APK for PC Here.

The description of EBA

Milli Eğitim Bakanlığı’nın dijital eğitim platformu EBA; 2023 eğitim vizyonu hedefleri ve çağın gereksinimleri doğrultusunda sizler için yenilendi.

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) www.eba.gov.tr adresinde sunulan, sınıf seviyelerine uygun, güvenilir ve incelemeden geçmiş doğru e-içerikleri bulabileceğiniz sosyal bir platformdur. Mobil cihazınız ile EBA uygulamasını yükleyerek platformdaki haber, video, ses, görsel, doküman, kitap ve dergi içeriklerine ulaşabilir ve istediğiniz içeriği mobil cihazınıza indirerek dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimleri ile özelleşen EBA; yeni tasarımları ile kolay erişilebilir, kitaplar, dergiler, eğitsel oyunlarla daha zengin, başarı izleme ve değerlendirme raporlarıyla daha ölçülebilir olmuştur.Show less

EBA 7.5.7540 Update

2020-03-19Görüş ve önerilerinizi de dikkate alarak yenilediğimiz EBA’nın bu versiyonunda;
-Canlı yayın derse giriş hataları düzeltildi.
-Performans iyileştirme işlemleri yapılmıştır.
-Küçük hatalar giderilmiştir.

EBA For PC Download