Bozbu App

369

Bozbu Chat Sesli Mobil Sohbet Odaları

Bozbu For PC,Laptop,Windows 7,8,10,XP Free Download.Bozbu App for PC,Laptop,Windows Full Version.Bozbu Download for PC,Laptop,Windows.

Our site helps you to install apk for pc available on Google Play Store too.Just Download android Apps Games on desktop of your PC.If you like Spacedesk APK Just Download apk for pc windows too.If you like apk for pc you can download HappyMod apk for pc for free.Let’s show you how to install apk on pc windows.Just Download Bozbu APK for PC Here.

The description of Bozbu

Üyelik sistemi ile üye olabilir, uygulamayı ücretsiz kullanabillir hatta VIP üyelik satın alabilirsiniz.

VIP üyelik ile diğer kullanıcılara özel mesaj gönderebilir, renkli rumuza sahip olabilir ve sesli konuşma özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Online kullanıcılar bölümünde sistemde o an için online olan kullanıcıları görebillir, istediğiniz kişiyle sohbet etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Sohbet odamızda gerek geveze, gerekse de suskun – farklı tarzdan, farklı kültürlerden onlarca farklı kullanıcı vardır. Herkesin hayatını keşfetmek, onlarla aynı dili konuşabilmek eminiz ki size çok iyi gelecek!

Eğer siz de düzeyli, samimi ve kaliteli bir sohbet ortamı arıyorsanız. Üstelik bu ortama tek tuşla ulaşacak bir uygulama arıyorsanız. Hemen Bozbu’yu indirin ve sohbet etmenin tadını çıkarın.Show less

Bozbu 1.5.2 Update

2020-06-17-Bilinen hatalar giderildi
-Sistem iyileştirilmesi yapıldı

Bozbu For PC Download